Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

KONSULTANCI KRAJOWI STANOWISKA OPINIE ZALECENIA


Konsultanci Krajowi w dziedzinie pielęgniarstwa powołani przez Ministra Zdrowia

Konsultanci Wojewódzcy w dziedzinie pielęgniarstwa

Stanowiska, opinie, zalecenia

Opinia ws.podawania leku Olfen, Diclorario w placówkach POZ

Korespondencja dotyczącą stanowiska Konsultanta Krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego Beaty Ostrzyckiej w sprawie podawania leków: Olfen, Dicloratio, w iniekcji domięśniowej w placówkach POZ.


W załącznikach:

Opinia konsultanta ---> POBIERZ

Pismo przewodnie ---> POBIERZ

 

Stanowisko Konsultanta Krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa w sprawie weryfikacji opinii prof. dr hab. Wieli Hojeńskiej, Konsultanta Krajowego w dziedzinie farmacji klinicznej, dotyczące realizacji zleceń lekarskich w domu pacjenta, w ramach których

Treść stanowiska: POBIERZ

Zaproszenie

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Krośnie uprzejmie informuje, że w dniu 2 stycznia 2023 r. o godzinie 15.00 rozpoczyna się II edycja kursu specjalistycznego w zakresie „Resuscytacja krążeniowo oddechowa” dla pielęgniarek i położnych realizowanego w ramach projektu „Wsparcie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020,  współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kurs jest bezpłatny i odbywał się będzie w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej 5.
Uczestnicy w ramach projektu otrzymają materiały dydaktyczne, książki, notesy, długopisy, pendrive i ciepłe posiłki (obiady) przekąski, napoje.

Rekrutacja uczestników do kursów realizowanych w ramach projektu odbywa się na dwóch płaszczyznach: w SMK oraz poprzez wypełnienie i złożenie dokumentów rekrutacyjnych znajdujących się na stronie:  https://nipip.pl/rekrutacja-projektu/ oraz w Biurze OIPiP w Krośnie. 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Copyright 2023 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych