Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

Medycyna szkolna


Do pobrania:

                               

 

Strona dla pielegniarek medycyny szkolnej

Uprzejmie informujemy, że powstała strona internetowa dla pielęgniarek środowiska nauczania i wychowania: LINK

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że ruszyła strona internetowa dla pielęgniarek szkolnych: LINK

Zapraszamy zarówno pielęgniarki środowiska nauczania i wychowania, jak i higienistki szkolne do zapoznania się z treścią, wypełnienie ankiety i przekazanie nam uwag zarówno do strony jak i do ankiety.

BARDZO PROSIMY PIELĘGNIARKI SZKOLNE O WYPEŁNIENIE ANKIETY

Pozdrawiamy Wszystkich Państwa bardzo serdecznie,

z poważaniem

prof. IMID, dr hab. med. Anna Oblacińska
mgr Wisława Ostręga
starszy asystent, specjalista
Zakład Zdrowia Dzieci i Młodzieży
Instytut Matki i Dziecka
ul.Kasprzaka 17a, 01-211 Warszawa
tel: 223 277 410
mail: wislawa.ostrega@imid.med.pl

 

Zalecenia dla pielęgniarek środowiska nauczania i wychowania/higienistek szkolnych dotyczące bezpieczeństwa opieki nad uczniami w okresie epidemii korona-wirusa SARS-CoV-2


Załącznik ---> POBIERZ

Korespondencja z MZ dotycząca braku rekomendacji dla stanowiska konsultanta krajowego ds. stomatologii dziecięcej dot. profilaktyki fluorkowej


Załącznik ---> POBIERZ

Zalecenia organizacyjne dotyczące prowadzenia grupowej profilaktyki fluorkowej metodą nadzorowania szczotkowania w szkołach podstawowych w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.


Załącznik ---> POBIERZ

Zaproszenie

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Krośnie uprzejmie informuje, że w dniu 2 stycznia 2023 r. o godzinie 15.00 rozpoczyna się II edycja kursu specjalistycznego w zakresie „Resuscytacja krążeniowo oddechowa” dla pielęgniarek i położnych realizowanego w ramach projektu „Wsparcie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020,  współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kurs jest bezpłatny i odbywał się będzie w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej 5.
Uczestnicy w ramach projektu otrzymają materiały dydaktyczne, książki, notesy, długopisy, pendrive i ciepłe posiłki (obiady) przekąski, napoje.

Rekrutacja uczestników do kursów realizowanych w ramach projektu odbywa się na dwóch płaszczyznach: w SMK oraz poprzez wypełnienie i złożenie dokumentów rekrutacyjnych znajdujących się na stronie:  https://nipip.pl/rekrutacja-projektu/ oraz w Biurze OIPiP w Krośnie. 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Copyright 2023 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych