Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie


IBUK libra

Szanowni Państwo,
 
Miło nam jest poinformować, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Krośnie od dnia 1 grudnia 2018 r. ponownie zakupiła dla pielęgniarek i położnych bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra.
 
Księgozbiór online zawiera specjalistyczne, naukowe i popularnonaukowe publikacje w języku polskim z zakresu medycyny, psychologii, prawa i innych dziedzin, wydane przez renomowane polskie oficyny. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online będzie można bezpłatnie korzystać z serwisu przez całą dobę z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek ale również zaawansowaną pracę z tekstem.
 
 
Bezpośredni link do IBUK libra ---> LINK

Aktualna instrukcja użytkowania IBUKA Libry dostępna jest w sekcji POMOC pod adresem: LINK


Wniosek do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krośnie o nadanie dostępu do Serwisu libra.ibuk.pl ---> POBIERZ


 


IBUK Libra - zmieniamy się dla Ciebie

Nowy IBUK Libra            
Już dziś każdy czytelnik może zobaczyć, jak zmieniła się czytelnia online IBUK Libra. Wciąż na platformie można czytać cała dobę, siedem dni w tygodniu. Wydawnictwo Naukowe PWN potwierdza, że serwis po serii testów, w których brali udział także bibliotekarze, jest gotowy. Zmienia się również wygląd.

Każdy odwiedzający platformę zostanie zapytany o to, czy potrzebuje więcej informacji, czy chce zacząć korzystać. Pojawiają się nowe karty użytkownika. Warto założyć konto w IBUKU Librze, aby cieszyć się w pełni wszystkimi funkcjonalnościami.
Po zalogowaniu będziemy mogli:
- zobaczyć cztery ostatnio czytane książki + książkę miesiąca od PWN;
- zobaczyć wszystkie „książki w moich bibliotekach”, bez potrzeby przełączania się między bibliotekami – opcja dla osób, które korzystają z zasobów dwóch lub większej liczby bibliotek;
- korzystać z karty „moja półka” czyli dodawać do niej wybrane tytuły, czytać czy kopiować opis bibliograficzny do pracy, bez przechodzenia do wirtualnej półki myIBUK;
- przeszukiwać cały zasób IBUKA Libry w karcie „wszystkie książki”, gdzie znajduje się 47 000 tytułów, proponować rozszerzenie zasobu lub znaleźć najbliższą e-czytelnię, w której poszukiwany tytuł jest dostępny.
To wciąż nie wszystko. Więcej informacji nt. platformy i jej funkcjonalności w social mediach
 
Zapraszamy do nowej odsłony IBUKA Libry:
LINK
 
 
 
Social media:
Zobacz, jak zmienia się czytelnia online IBUK Libra @PWNNauka. Teraz czytelnicy mogą korzystać z nowych kart użytkownika. Nowe karty to: Wszystkie książki, Książki w moich bibliotekach oraz Moja półka. Możesz założyć konto i korzystać z e-książek 24/7 czytając na komputerze, tablecie czy smartfonie. Zobacz więcej na LINK  lub link biblioteki
Nowości w Librze możesz śledzić klikając: LINK
#IBUKLibra #NajlepszaCzytelniaOnline #czytambezpiecznie
 
Social media2:
IBUK Libra zmienia się dla Ciebie ß Pod takich hasłem @PWNNauka wprowadza nową odsłonę serwisu. Poza nowym układem graficznym pojawiają się także nowe karty użytkownika, a wśród nich: Wszystkie książki, Książki w moich bibliotekach oraz Moja półka. Warto założyć konto, aby korzystać w pełni z funkcjonalności. Wejdź do platformy IBUK Libra przez stronę LINK lub korzystając z linku naszej biblioteki TUTAJ.
Nowości w Librze możesz śledzić klikając: LINK

 

Copyright 2024 OIPiP w Krośnie
SETMAX - Tworzenie portali internetowych