Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

III Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii „Wyzwanie na najbliższą przyszłość w onkologii – chirurgia wspomagana robotowo i chirurgia rekonstrukcyjna”, 20.09.2019, Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu.

Spotkanie naukowe kierowane do pielęgniarek operacyjnych pt. III Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii „Wyzwanie  na najbliższą przyszłość w onkologii – chirurgia  wspomagana robotowo i chirurgia rekonstrukcyjna”, 20.09.2019, Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu.

Treść w załaczniku ---> POBIERZ

Program konferencji ---> POBIERZ

 

Szkolenia elearning Nowe standardy organizacyjne opieki okołoporodowej 2019Szanowni Państwo,
 
w załączeniu przesyłam zaproszenie do udziału w szkoleniu e-learning Nowe standardy organizacyjne opieki okołoporodowej 2019 w serwisie LINK
 
Patronat merytoryczny nad szkoleniem objęło Polskie Towarzystwo Położnych i Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Pediatrycznych.
 
Szkolenie zostały wpisane do rejestru kursów dokształcających.
 

Konferencja PaliatywnaSzczegółowe informacje o konferencji dostępne są w linku ---> LINK

oraz na stronie organizatora ---> LINK


Konferencja BOIRON 28.05 Warszawa


"Położna w świecie nauki i praktyki"

Zaproszenie na II Konferencję „Położna w świecie nauki i praktyki”,
której organizatorem jest PZWL Wydawnictwo Lekarskie.  Wydarzenie odbędzie się 24-25 maja br. w Warszawie.
Kierownikiem Naukowym konferencji jest prof. Ewa Dmoch-Gajzlerska.  


Zaproszenie ---> POBIERZ
 

Okręgowych Rzeczników Odpowiedzialności Zawodowej PiP

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku wraz z Naczelnym Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej Pielęgniarek i Położnych  oraz Okręgową Radą Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku zapraszają Pielęgniarki , Pielęgniarzy ,Położne, Położnych  na organizowaną w ramach prewencji konferencję: „Odpowiedzialność zawodowa a bezpieczeństwo pracy Pielęgniarek i Położnych. Odpowiedzialność karna za błąd organizacyjny Kadry Kierowniczej” w dniach 11-12 kwietnia 2019 r.

Szanowni Państwo

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku wraz z Naczelnym Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej Pielęgniarek i Położnych  oraz Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku  mają zaszczyt zaprosić Pielęgniarki , Pielęgniarzy ,Położne, Położnych  na organizowaną w ramach prewencji konferencję:„Odpowiedzialność zawodowa a bezpieczeństwo pracy Pielęgniarek i Położnych. Odpowiedzialność karna za błąd organizacyjny Kadry Kierowniczej.”
Coraz częstszy kontakt personelu medycznego z organami wymiaru sprawiedliwości (prokuratury , sądy powszechne i dyscyplinarne) rodzi konieczność znajomości praw i obowiązków wynikających z przepisów prawa. Niestety gwałtownie rośnie liczba roszczeń wobec  pielęgniarek  i  położnych oraz lekarzy. Rodzi to konieczność  tworzenia i doskonalenia procedur i kultury organizacyjnej w podmiotach leczniczych mających na celu poprawę bezpieczeństwa pacjentów  oraz pielęgniarek i położnych poszanowanie ich praw i budowanie zaufania do personelu całej jednostki. Uczestnicy zapoznani zostaną z dobrymi praktykami  w zakresie zarządzania kulturą organizacyjną pracy,, poszanowania  praw pacjenta, odpowiedzialnością cywilną i karną, metodami monitorowania, zapobiegania przeciwdziałania zdarzeniom niepożądanym.


Załączniki:

Informacje dotyczące konferencji ---> POBIERZ

Program konferencji ---> POBIERZ

Karta zgłoszenia ---> POBIERZ

 


Wyzwania XXI wieku w pielęgniarstwie nefrologicznym

Szanowni Państwo
 
Uprzejmie informuję, że Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu organizuje konferencję dla pielęgniarek i położnych pt. "Wyzwania XXI wieku w pielęgniarstwie nefrologicznym”, która odbędzie się w dniu 12.04.2019r. w  godz. 09.30-14.30 w Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu.


Informacja i karta zgłoszeniowa w załączniku: POBIERZ

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa " Pielęgniarstwo Pediatryczne Nowe Wyzwania" 10-11 czerwca 2019 r. Ostróda

Konferencja ma na celu integracje środowiska pielęgniarek pediatrycznych, jest miejscem wymiany doświadczeń, spotkania klinicystów z praktykami, wzbogacenia swojej wiedzy, która znajdzie zastosowanie w codziennej pracy pielęgniarki przy łóżku małego pacjenta.
Jest również miejscem, w którym w otwartej sesji swoimi osiągnięciami, dylematami  w codziennej pracy czy  ciekawymi rozwiązaniami  mogą podzielić się pielęgniarki  pracujące bezpośrednio z pacjentem pediatrycznym w szpitalu lub środowisku.


Więcej informacji w załączniku ---> POBIERZ

Konferencja edukacyjno-metodyczna nt. Narkotyki i nowe substancje psychoaktywne (dopalacze). 27 luty 2019 r. Rzeszów


"Nowe wyzwania pielęgniarstwa w 2019"

Zaproszenie na I krajową Konferencję Pielęgniarskiej Kadry Zarządzającej „Nowe wyzwania pielęgniarstwa w 2019”  

Więcej w załączniku ---> LINK
 

Copyright 2022 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych