Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

Zaproszenie na Konferencję

Szanowni Państwo, 

 

Mamy przyjemność zaprosić na I Ogólnopolską Konferencję Naukowo - Szkoleniową - „Wielowymiarowe Oblicze Pielęgniarstwa", organizowaną wspólnie przez Zakład Pielęgniarstwa i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego, Zakład Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz Wydział Medyczny Uczelni Łazarskiego w Warszawie.  

 

Konferencja odbędzie się 3- 4 marca 2022 r. w formie on-line.  

 

Celem spotkania jest upowszechnienie wiedzy i wymiana doświadczeń z zakresu m.in. symulacji medycznej w pielęgniarstwie oraz pielęgniarstwa klinicznego zarówno na gruncie krajowym, jak i europejskim. W ramach konferencji, w nurcie dwóch jej dominujących zagadnień, przewidujemy również przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych o tematyce: symulacja wirtualna oraz rany w praktyce pielęgniarskiej. 

 

Do udziału w konferencji zachęcamy zarówno pielęgniarki ze środowiska akademickiego, jak również na co dzień praktykujące w placówkach ochrony zdrowia lub w ramach praktyki indywidualnej, a także studentów kierunku Pielęgniarstwo. Jesteśmy przekonani, że spojrzenie na zagadnienia, związane z problematyką konferencji, z różnych perspektyw będzie cennym doświadczeniem. 

 

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się w załączonym komunikacie. 

 

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 

dr hab. Paweł Więch, prof. UR 


PLAKAT ---> POBIERZ
KOMUNIKAT ---> POBIERZ

Copyright 2023 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych