Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

VII Krajowa Konferencja Pielęgniarek Medycyny Pracy pt. „zdrowie psychiczne a aktywność zawodowa Polaków”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Krajowej Konferencji Pielęgniarek Medycyny Pracy pt. „zdrowie psychiczne a aktywność zawodowa Polaków”, która odbędzie się w dniach 13-14.09.2018 roku w Gdańsku w Hotelu Novotel Marina ul. Jelitkowska 20, współorganizowanej przez: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Gdańsku. Okręgowe Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku i Słupsku oraz Gdanski Oddział Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Komisji ds. Pielęgniarstwa Ochrony Zdrowia Pracujących ale adresowana jest do szerokiego grona odbiorców: Pielęgniarek, Lekarzy, Psychologów, Inspektorów BHP, Pracodawców, Organizacji Związkowych , Pracowników i i wszystkich zainteresowanych zdrowiem i jakością życia aktywnych zawodowo Polaków.
Wysoki poziom merytoryczny zapewniają znamienici Wykładowcy, którzy wyrazili gotowość podzielania się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.
Dla uczestników zaplanowaliśmy również aktywne zajęcia, jako przykłady metod zmniejszania napięcia emocjonalnego i nauki relaksacji.

W załączniku:

Komunikat nr 3 (zawierający m.in. program merytoryczny konferencji) ---> POBIERZ

Karta zgłoszenia uczestnictwa, na które czekamy do 29.06.2018 roku. ---> POBIERZ

 

Copyright 2023 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych